Vyhľadávač Naša svadba

Empresa catering

Empresa catering som založili v roku 2015 ako jednotlivec, avšak v dnešnej dobe sa dostávam do pozície rodinnej firmy, s víziou premeniť oslavy a spoločenské udalosti na výnimočné okamihy. Zaoberáme sa servisom v oblasti firemných a spoločenských cateringov a eventov. Najdôležitejšia je pre nás spokojnosť zákazníka. Preto sa plne orientujeme na jeho potreby a požiadavky. Dobré referencie nás však posúvali ku ďalším a ďalším kontaktom a my sme sa púšťali do zložitejších a oveľa náročnejších cateringov a to nielen v mestách Zvolen ale aj Bratislava a Košice.

K dnešnému dňu pripravujeme cateringové služby od 2 až po 500 ľudí. Pri realizácií Vašich predstáv sme nekompromisní a úplne profesionálni. Na základe charakteru akcie Vám odporučíme a zabezpečíme atraktívne prostredie, spoločne zostavíme vhodný program a samozrejme catering.

 

SVADBA s Empresa catering

S každou súčasťou eventu sa dá „za jazdy“ niečo urobiť. Upraviť svetlo, vytiahnuť zvuk, doladiť dekorácie či operatívne zmeniť scenár. Catering však nemá skúšku. Servis ide vždy naostro. Odbremeníme Vás od akýchkoľvek starostí, či pri malých stretnutiach alebo pri veľkých svadbách. Preto sa pri výbere caterera nevypláca experimentovať. Náš tím myslí za vás a dokáže flexibilne reagovať prakticky na akúkoľvek vzniknutú situáciu ON THE SPOT.

Catering

Vašim hosťom prinesieme profesionálny gastro zážitok. Kvalitný a vizuálne atraktívny catering vyzdvihne úroveň každého eventu. Catering predstavuje pre nás symbiózu osobného prístupu, nápadu a perfektného načasovania.

Sledujeme trendy, pracujeme s profesionálnym tímom kuchárov, využívame najnovšie technológie, zabezpečujeme atraktívne servírovanie a food styling.