NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Empresa catering

Jedným z najdôležitejších aspektov, ktoré môžu skutočne pozdvihnúť celý zážitok svadobnej hostiny, je skvelý catering. Tu prichádza na scénu príprav svadby Empresa catering Zvolen. Svojím dokonalým zmyslom pre detail a kulinárskou odbornosťou vám môžu poskytnúť profesionálny gastronomický zážitok, ktorý vás a vašich svadobných hostí zanechá v úžase. My v Empresa cateringu vieme, že svadba je jedinečná udalosť v živote a že každý aspekt kulinárskeho zážitku musí byť výnimočný. Ak teda chcete vytvoriť svadobnú hostinu, ktorá bude skutočne výnimočná, Empresa catering Zvolen je riešením.

SVADBA s Empresa catering Zvolen

  • Profesionálny gastro zážitok, profesionálny tím kuchárov, najnovšie technológie, atraktívne servírovanie a food styling. Empresa catering svadba Zvolen.

Empresa catering som založili v roku 2015 ako jednotlivec, avšak v dnešnej dobe sa dostávam do pozície rodinnej firmy, s víziou premeniť oslavy a spoločenské udalosti na výnimočné okamihy. Zaoberáme sa servisom v oblasti firemných a spoločenských cateringov a eventov. Najdôležitejšia je pre nás spokojnosť zákazníka. Preto sa plne orientujeme na jeho potreby a požiadavky. Dobré referencie nás však posúvali ku ďalším a ďalším kontaktom a my sme sa púšťali do zložitejších a oveľa náročnejších cateringov a to nielen v mestách Zvolen ale aj Bratislava a Košice.

K dnešnému dňu pripravujeme cateringové služby od 2 až po 500 ľudí. Pri realizácií Vašich predstáv sme nekompromisní a úplne profesionálni. Na základe charakteru akcie Vám odporučíme a zabezpečíme atraktívne prostredie, spoločne zostavíme vhodný program a samozrejme catering.

Empresa catering – nielen svadobný catering

S každou súčasťou eventu sa dá „za jazdy“ niečo urobiť. Upraviť svetlo, vytiahnuť zvuk, doladiť dekorácie či operatívne zmeniť scenár. Catering však nemá skúšku. Servis ide vždy naostro. Odbremeníme Vás od akýchkoľvek starostí, či pri malých stretnutiach alebo pri veľkých svadbách. Preto sa pri výbere caterera nevypláca experimentovať. Náš tím myslí za vás a dokáže flexibilne reagovať prakticky na akúkoľvek vzniknutú situáciu ON THE SPOT.

Vašim hosťom prinesieme profesionálny gastro zážitok. Kvalitný a vizuálne atraktívny catering vyzdvihne úroveň každého eventu. Catering predstavuje pre nás symbiózu osobného prístupu, nápadu a perfektného načasovania.

Sledujeme trendy, pracujeme s profesionálnym tímom kuchárov, využívame najnovšie technológie, zabezpečujeme atraktívne servírovanie a food styling.