NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Ginka - svadobná výzdoba a kytica

Kvety a darčeky Ginka – svadobná kytica a svadobná výzdoba pre Vašu dokonale zladenú svadbu do posledného detailu.

Svadobná kytica od floristov Ginka

Svadobná kytica je rovnako ako i svadobné šaty doménou nevesty. Vaša kytica na svadbu zladená k svadobným šatám zvýrazní Vašu krásu. V súčasnosti sú okrem tradičných svadobných kytíc z bielych ruží v obľube aj kytice z rozmanitých druhov kvetov.

Náš tím skúsených floristov z Kvety a darčeky GINKA Vám veľmi rád poradí a vytvorí kyticu podľa vašich predstáv. Kyticu si u nás objednáte osobne a ak máte fotografiu štýlu alebo konkrétnej kytice akú si predstavujete, stačí nám ju poslať. Veríme, že Vaše očakávania a predstavy naplníme.

V prípade, že nás nemôžete navštíviť, vieme všetko potrebné dohodnúť aj telefonicky alebo tu uvedeným formulárom. Po konzultácii a vytvorení objednávky Vám ostáva sa už len tešiť na váš veľký deň.

Svadobná výzdoba

Farebná svadobná výzdoba zo živých kvetov je stále viac a viac populárna. Pri výbere kvetov je najlepšie zohľadniť ročné obdobie a prispôsobiť tak druhy rastlín, ktoré sa v danom období v prírode prirodzene vyskytujú. Pokiaľ obľubujete teplé odtiene, siahnite po koralovej či ružovej v rôznej intenzite. Ak sa neviete rozhodnúť pre správny odtieň, ombré či tón v tóne je skvelá voľba. Pri výbere kombinácie farieb sa medze nekladú a farebné svadby sú stále viac a viac obľúbené.

Veľkoobchod s kvetmi, darčekmi a dekoračným materiálom. Viac sa o nás môžete dozvedieť na našich stránkach www.ginka.sk a www.kyticky.sk