Vyhľadávač Naša svadba

Karavan na svadobnú cestu

Požičaj si karavan na svadobnú cestu a zaži medové týždne alebo rozlúčku so slobodou trochu inak. Na výber máme luxusne vybavené autá aj prívesy.

Karavan na svadobnú cestu či zážitková rozlúčka so slobodou

Požičaj si karavan na medové týždne, či bombovú rozlúčku so slobodou. Svadobná cesta bude vo Vašej réžii výberu miesta aj času a tiež v absolútnom súkromí bez personálu hotela. Rozlúčka so slobodou znie tiež výborne, spravte si pánsku zážitkovú jazdu a spoznajte krajiny, ktoré túžite už dlho navštíviť.

Zážitkový svadobný dar

Neviete, ako prispieť s družičkami na svadobný dar? Peniaze do obálky sú nuda. Darujte zážitok a prispejte na požičanie karavanu.

 


Požičovňa karavanov „PozicajSiKaravan.sk“ je rodinná firma. Karavany sú pravidelne servisované aj nad rámec požiadaviek záručnej zmluvy a sú pravidelne dezinfikované ozónom.

Kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť s otázkami o tom, ako to chodí na takejto dovolenke, ak ešte nemáte žiadne skúsenosti. Pokiaľ ste skúsení karavanisti a využívate naše služby častejšie, samozrejmosťou je bonusová karta a zľavy na prenájom auta aj príslušenstva. Počas Vašej cesty môžete nechať odparkované Vaše auto u nás na uzavretom dvore.