NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Pianista Peter Zbranek

Premieňam hudbu na emócie. Som svadobný pianista Peter Zbranek a hra na klavíri je už odmalička mojou vášňou. Svojou hudbou rád vyčarím na vašej svadbe nezabudnuteľné okamihy, ktoré budú výnimočným zážitkom pre vás i všetkých svadobčanov.

Známe klavírne filmové melódie a inštrumentálne covery svetových hitov v mojom podaní navodia úžasnú romantickú atmosféru

  • počas welcome drinku a usádzania hostí
  • v priebehu sobášneho obradu
  • pri gratuláciách a fotení
  • počas svadobnej večere

Jemnými tónmi klavíra tiež môžem sprevádzať

  • prvý svadobný tanec
  • krájanie torty
  • ale aj prestávky v tanečnej zábave

Svadobný Pianista Peter Zbranek – dokonalá svadobná zábava so spevom

V prípade záujmu rád k hre na piane pripojím aj spev a postarám sa o nekončiacu zábavu. Populárne slovenské hity a známe ľudové piesne v mojom podaní zdvihnú všetkých vašich hostí zo stoličiek a dostanú doslova do varu!

POZOR: Vystúpenie so spevom objednávajte len na vlastné nebezpečenstvo. U svadobčanov totiž často býva sprevádzané akútnymi prejavmi svalovice, či vykričaných hlasiviek.

Spojenie klavíra a huslí pre ešte silnejší zážitok

Bonus: Ak sa vám jeden nástroj máli, umocnite svoj zážitok nádherným spojením klavíra a huslí. S huslistkou Victoriou Linnen tvoríme duo PV Acoustic a radi prídeme sprevádzať váš veľký deň spoločne. Na vašej svadbe vytvoríme nádhernú atmosféru, na ktorú budete ešte veľmi dlho spomínať.


 

 

 


Čo na moju hudbu hovoria nevesty?

Vážený pán Zbranek,
Odkedy sme objavili Vašu tvorbu, bolo nám jasné, že by sme chceli mať Vaše vystúpenie na našej slovensko-švajčiarskej svadbe.
Zo srdca Vám ĎAKUJEME za krásny klavírny sprievod svadobnej večere a rodičovského tanca, za zahranie piesne mimo Vášho repertoáru na naše želanie na poslednú chvíľu, aj ženíchovej obľúbenej piesne. Všetkým sa Vaše vystúpenie veľmi páčilo, spríjemnili ste nám náš svadobný deň.
vystúpenie bolo jednoducho perfektné.
Želáme Vám všetko dobré
Renáta a Ralf

 

Pán Zbranek, veľmi pekne Vám ďakujeme, že ste boli súčasťou nášho veľkého dňa. Aj vďaka Vám to bol dokonalý a nezabudnuteľný zážitok. Zazneli nádherné klavírne skladby, ktoré sa mi vo Vašom prevedení zapísali hlboko do srdca.
Počas celého večera sme mali z tej úžasnej atmosféry doslova ,,husiu kožu”. Ste naozaj veľký profesionál a zároveň empatický a láskavý človek, ktorý to prenáša aj do svojho klavírneho prevedenia.
Prajeme Vám všetko len to najlepšie v živote, aby  ste aj naďalej robili ľuďom radosť a vytvárali im výnimočné okamihy, na ktoré nikdy nezabudnú.
Ďakujeme a odporúčame to všetkým zažiť!
Dominika a Michal

 

Pán Zbranek je mimoriadne talentovaný umelec. Koncert sme si objednali na oslavu po sobáši a výborne sme sa zabavili. Samozrejmosťou bola komunikácia na úrovni a zodpovedný 100%-ný prístup. Ďakujeme za výnimočný hudobný zážitok.
Katka

 

Do tvorby, ktorú robí Pán Zbranek, som sa doslova zamilovala. Prvýkrát som ho počula hrať pred pár rokmi a hneď som vedela, že raz, keď sa budem vydávať, musí byť súčasťou môjho veľkého dňa. Pán Zbranek si ma nezískal len úžasným umeleckým zážitkom, ale aj tým, že je to človek s veľkým ,,Č” s milujúcim srdcom a pokorou. Je vždy milý a ochotný. Obdivujem ho za všetko, čo vo svojom živote dokázal. Je pre mňa obrovskou inšpiráciou. Zaslúži si väčšiu  pozornosť. Verím, že raz z neho bude obrovská hviezda.
Rada by som ešte vyzdvihla úžasnú komunikáciu a že sa mi snažil vždy vyjsť v ústrety. Dokonca sa naučil zahrať moju obľúbenú pesničku, ktorú nemá v repertoári. Som mu za to veľmi vďačná a veľmi si to vážim. Čo sa týka nášho svadobného dňa, aj napriek nabitému programu sa vedel dostaviť v čase na našu svadbu, aby nám odohral krásne skladby pri obede.
Zo srdca posielam jedno veľké ĎAKUJEM
Jednoznačne odporúčam.
Kristína