NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Poď na dovolenku

Poď na dovolenku s nami, či už to budú romantické medové týždne či zážitková rozlúčka so slobodou. Alebo aj totálne bombový svadobný dar, na ktorý sa vyskladáte alebo prispejete mladomanželom a my Vám s tým poradíme.

Poď na dovolenku a zaži úplne inú svadobnú cestu alebo rozlúčku so slobodou!

Pod s nami napríklad na plavbu luxusným katamaránom alebo plachetnicou. Navštívime rôzne zátoky a ostrovy. Kľudné a tiché miesta alebo historické a rušné prístavne mestá. Program plavby podľa dohody posádky a smeru vetra. Skúsení slovenskí kapitáni Vás povozia a pripravia nezabudnuteľnú dovolenku pre celú rodinu, alebo partiu. Kúpanie, spoznávanie, zábava, aj turistika.

Spoznajte krajiny a historické mestá poznávacími zájazdami, užite si plavbu luxusnou loďou alebo si vychutnávajte prekrásne romantické pláže v exotických krajinách.


  • Ušijeme Vám vysnívanú dovolenku podľa Vašich predstáv. Stačí, ak nám zašlete info, o aký štýl dovolenky máte záujem, v akom termíne, prípadne počet osôb a my vám mailom pošleme výber toho najlepšieho z našej ponuky zájazdov a dovoleniek.
Máme pre vás pripravené aj nové katalógy poznávacích a pobytových zájazdov. Osobne si ich môžete vyzdvihnúť na našej pobočke v Šamoríne, v prípade záujmu pošleme poštou. Stačí nám napísať vašu poštovú adresu na samorin@ckdaka.sk. Vyberajte si dovolenku z pohodlia vášho domova.