NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Svadobná torta od Jakubove torty

Svadobná torta a svadobné zákusky, či komplet candy bar od malej cukrárenskej výroby Jakubove torty na sídlisku Juh v Trenčíne.

Nádherná torta a neskutočne chutná. Vynikajúce koláče do candy baru a výslužiek, ešte raz veľmi ďakujeme. Komunikácia bola rýchla a bezproblémová, taktiež nebol po dohode problém všetko priviesť. Rozhodne odporúčame! To je len kratučká ukážka s recenzií.

Svadobná torta a svadobné koláče od Jakubove torty ♡

Pečiem s láskou a z kvalitných surovín

Ako to celé začalo

Volám sa Jakub a pečeniu sa venujem od svojich 13-tich rokov, kedy som upiekol svoju prvú tortu u svojej starkej. Bola to torta na Veľkú noc. Keďže ma vždy bavilo všetko ohľadom gastronómie, rozhodol som sa pre štúdium hotelovej akadémie na SOŠ na Jilemnického ulici v Trenčíne. Po štúdiu, keď som sa rozhodoval, čo ďalej, voľba bola jasná. Začal som piecť torty a zákusky, najskôr to bolo len pre rodinu a známych, neskôr sa mi začali ozývať aj cudzí ľudia, ktorí chceli koláčiky a tortičky.

V roku 2015 sme si ako rodina založili firmu Jakubove torty, zariadili sme výrobňu podľa všetkých hygienických a legislatívnych záležitostí a pečeniu som sa mohol začať venovať na 1000% ♡

Pečiem torty, zákusky, candy barové dezerty, slané pečivo na rôzne príležitosti – svadby, oslavy, firemné večierky, plesy, krsty, kary a iné.