NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Svadobné oznámenia LARIS

Chápeme, že svadobné oznámenia si vyžadujú špeciálnu staroslivosť v oblasti kvality. Veď predsa oznamujú vašu svadbu a estetická funkcia tu skalopevne zastáva prvenstvo. Z toho dôvodu je naša tlač vysokokvalitná a spoľahlivá. Svadobné oznámenia LARIS tlačíme digitálnou tlačou na tlačiarenských strojoch značky Xerox a naši zamestnanci sa snažia vždy len o ten najlepší výsledok v podobe krásneho svadobného oznámenia.

Naša firma Svadobné oznámenia LARIS pôsobí v oblasti tlače oznámení od roku 2010. Zručnosti a skúsenosti potrebné na tvorbu unikátnych a krásnych oznámení sa u nás stretávajú aj s profesionálnym technickým vybavením.

Transparentné alebo priesvitné svadobné oznámenia

sú veľkým hitom medzi svadobnými oznámeniami. Ide o tlač svadobného oznámenia na mliečny plast alebo inak povedané akryl. Tento materiál má hrúbku 200 mikrónov a ponúka všetko, čo ponúka aj papier. Farby na ňom krásne vyniknú, no keďže ide o takmer bezpórový materiál, sú akoby natlačené na povrchu. Mliečny plast má menšiu absorbciu ako papier. Tým pádom farby jemne cítite aj hmatom.