NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

LALA MARKET

LALA MARKET – Online second hand svadobných šiat, OD NEVIEST K NEVESTÁM (svadobný bazár pre svadobné šaty).

KUPUJTE ALEBO PREDÁVAJTE SVADOBNÉ ŠATY NA LALA MARKET  JEDNODUCHO A RÝCHLO! Nájdite si lacnejšie svadobné šaty po ktorých tajne túžite alebo ponúknite svoje svadobné šaty budúcej neveste vytvorením kvalitnej predajnej ponuky.

Ponúkame jedinečný online priestor s rôznym filtrovaním pre nákup a predaj nových alebo použitých svadobných šiat.

Ako funguje svadobný bazár LALA MARKET?

LALA MARKET nie je len o nákupe či predaji svadobných šiat. Našim cieľom je vytvárať nové zážitky, skúsenosti a spájať kupujúcich a predávajúcich cez krásne svadobné šaty. Vďaka možnostiam nákupu či predaja cez náš online second hand tiež máličko prispievame k zmierneniu tvorby módneho odpadu a pomáhame k šetreniu životné prostredie. Preto o nás všade hovorte a skúsme vytvoriť veľkú svadobnú komunitu.

Je to jednoduché. Stačí si spraviť registráciu na webe www.lalamarket.sk, čím si vytvoríte vlastný účet. Vyplnením detailného formulára a pridaním krásnych fotografií si vytvoríte jedinečnú predajnú ponuku svojich svadobných šiat, ktorá bude zaujímavá pre nádejnú kupujúcu. Po zaplatení kreditu STANDARD alebo PREMIUM sa vaša predajná ponuka zverejní na LALA MARKET webe a postupne ju spropagujeme aj na našich soc. sieťach (Facebook, Instagram, Pinterest). Nenárokujeme si na žiadnu províziu z predaja šiat, celá komunikácia a obchod medzi Vami a kupujúcou je vo vašej réžii.

  • Čím viac o nás svet bude vedieť, tým bude šťastnejší, lebo bude plný spokojných žien a neviest…

A ako predať Vaše svadobné šaty cez LALA MARKET? Máme pár jednoduchých a zaručených tipov:

Keď vaša svadba skončí a vrátite sa zo svadobného ošiaľu späť do reálneho života, určite sa popri ďalších záležitostiach zaoberáte otázkou, čo spravíte so svojimi krásnymi svadobnými šatami. Je jasné, že sa v nich doma ešte párkrát povykrúcate, ale povedzme si úprimne, v spoločnosti sa v nich už určite nikdy neukážete. Investovali ste značné množstvo peňazí do vašich svadobných šiat a bola by veľká škoda skrývať ich doma pod posteľou alebo v skrini, keď im môžete dať druhý život!

  • Profesionálne fotografie sú kľúčové
  • Vyčistenie svadobných šiat je nevyhnutné
  • Spravte si prieskum
  • Móda sa neustále mení. Nezaspite!
  • Využívajte čaro sociálnych sietí
  • Odpovedzte na otázky kupujúcich skôr ako sa opýtajú
  • Celý článok nájdete v blogu LALA MARKET