NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Svadobný salón Nicole

Svadobný salón Nicole Vám už viac ako 30 rokov prináša prekrásne modely rozprávkových svadobných šiat. Tiež spoločenských šiat, pánskych oblekov a svadobných doplnkov prestížnych španielskych značiek:

  • Pronovias, Pronovias Priveé, Atelier Pronovias, Giovanna Alessandro, Party Edit, Nude Colour, Christian Koehlert, Empire du Marié, Willvorst, Javier Arnaiz Poirier
  • ako jediný na Slovensku prinášame výnimočnú kolekciu od známej módnej návrhárky Vera Wang

Pánsky oblek pre ženícha

Výber svadobných oblekov je veľký a v rôznych štýloch. Radi Vám pri výbere poradíme v našej novej predajni NOBLE v Bratislave, hneď vedľa salónu Nicole. V predajni NOBLE máme k dispozícii veľké množstvo krásnych pánskych oblekov značky Empire du Marie priamo z Paríža ako aj elegantné obleky značky Wilvorst. Každá naša nevesta, ktorá má od nás svadobné šaty dostane aj voucher v hodnote 50 eur na kúpu alebo zapožičanie obleku v predajni NOBLE.

Spoločenské šaty

V predajni NOBLE nájdete aj krásne spoločenské šaty španielskej značky Pronovias, Colour Nude, Matilde Cano a Christian Koehlert. Každá naša nevesta, ktorá má od nás svadobné šaty dostane aj voucher na kúpu alebo zapožičanie spoločenských šiat v predajni NOBLE.

 Pri výbere spoločenských šiat a pánskych oblekov vám budeme nápomocní v našom krásnom obchode NOBLE v Bratislave v River Parku. Môžete nás tiež navštíviť v našom salóne v Nitre alebo vo Zvolene.

Doplnkové informácie
  • Parkovanie