NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

NOBLE

Svadobný oblek či smoking od Noble je zárukou kvality a elegancie. Pozývame Vás do novootvoreného salónu NOBLE Fashion Shop v Bratislave, hneď vedľa nášho svadobného salónu Nicole.

Už viac ako 30 rokov Vám prinášame nádherné modely pre Váš veľký svadobný deň.

Noble – predaj exkluzívnych spoločenských šiat a pánskych oblekov

V Noble Fashion Shop Bratislava vám ponúkame modely pánskych slim oblekov Empire du Marie, Wilvorst a spoločenských šiat značiek Pronovias, Colour Nude a Christian Koehlert.Svadobný oblek či smoking na svadbu

Výber medzi svadobným oblekom alebo smokingom pre váš veľký deň môže byť ťažkým rozhodnutím. Obe možnosti majú svoju jedinečnú príťažlivosť a môžete vďaka nim vyzerať štýlovo a elegantne. Svadobný oblek ponúka všestrannejší a modernejší vzhľad, ktorý vám umožní jednoducho prispôsobiť váš štýl rôznymi farbami, vzormi a doplnkami. Poskytuje elegantný a prispôsobený strih, ktorý zvýrazní vašu postavu, vďaka čomu budete vyzerať uhladene a sofistikovane.

Na druhej strane zo smokingu vyžaruje nadčasový šarm a formálna elegancia. Smoking so saténovými chlopňami, zodpovedajúcimi nohavicami a žiarivou bielou košeľou dodáva vášmu svadobnému oblečeniu nádych luxusu a vznešenosti. Je stelesnením klasického a rafinovaného štýlu, ideálneho pre black-tie alebo formálne svadby. Nakoniec, výber medzi svadobným oblekom a smokingom závisí od celkovej témy, formálnosti a osobných preferencií, ktoré ste si zvolili pre svoj svadobný deň.

Doplnkové informácie
  • Parkovanie