NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Svadobný salón Valery

Svadobný salón Valery vznikol v roku 2003 s cieľom priniesť na slovenský svadobný trh niečo nové, niečo iné, niečo, čo tu doposiaľ nebolo. Táto myšlienka sa momentálne odráža vo výbere tých najluxusnejších pánskych oblekov a kostýmov pre svadobné mamy. Naším najväčším cieľom je momentálne obliekať ženíchov a svadobné mamy.

Svadobný salón Valery Banská Bystrica – jedinečnosť, dokonalosť a trendy

LUXUSNÉ ŠATY A KOSTÝMY NA MIERU

Salón Valery rokmi vyprofiloval svoju činnosť  a ponuku hlavne na kostýmy a šaty pre svadobné mamy. Nádherné modely každoročne dopĺňame podľa najnovších trendov. K dispozícii sú modely hlavne na predaj ,  ale z vybraných modelov je aj  možnosť požičania. Pokiaľ nemáme požadovanú veľkosť alebo konkrétny model , vieme ho objednať na predaj špeciálne len pre vás .

ŠTÝLOVÝ SORTIMENT PRODUKTOV

V svadobnom salóne Valery nájdete najluxusnejšiu ponuku šiat a kostýmov pre svadobné mamy prestížnej španielskej značky Sonia Peňa a Sonia Peňa Couture. Vysoko kvalitné kostýmy a šaty doplnené klobúkmi a fascinátormi z našej ponuky splnia požiadavky aj tých najnáročnejších dám. V našom salóne nezaostávame ani s ponukou luxusných spoločenských šiat vhodných na prezlečenie pre nevesty, na plesy, na stužkové a iné spoločenské príležitosti.


Novootvorený salón VALERY KOŠICE

Otvorili sme pre Vás už aj v Košiciach – Svadobný salón VALERY KOŠICE

  • Pasáž Valentína, Mäsiarska 57/A, 040 01 Košice
  • Tel.: 0948 841 951