NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Pod hradom Trenčín

Prajete si zažiť romantickú svadbu v exkluzívnom prostredí? Hotel & reštaurácia Pod hradom je tu pre Vás.

ROMANTICKÁ SVADBA POD HRADOM ♡

Prežite svoj veľký svadobný deň v Hoteli Pod hradom. Váš sobáš zabezpečíme v priestoroch krásnej terasy Reštaurácie Fatima alebo na Trenčianskom hrade. Veľkolepú svadobnú hostinu a ubytovanie v Hoteli Pod Hradom. Spoľahnite sa na profesionálne eventové služby a overte si termín Vašej  svadby.

HOTEL & REŠTAURÁCIA POD HRADOM TRENČÍN

REŠTAURÁCIA POD HRADOM

Reštaurácia “Pod hradom” sa nachádza v historickom centre mesta Trenčín, s výhľadom priamo na hrad Matúša Čáka. Spojením malých detailov sme pre našich hostí vytvorili harmóniu medzi prostredím a kuchyňou. Je pre nás dôležité aby sa hostia u nás cítili príjemne a hneď od prvého momentu sa usmievali.

Reštaurácia Pod hradom je skvelým miestom na komorné rodinné oslavy, svadby, obchodné stretnutia či romantické večery strávené vo dvojici. Príjemnú atmosféru dotvára presklený interiér s výhľadom na mesto a samotný hrad. Je to skutočná oáza pokoja, ktorá slúži pre hostí na ľahké obedy, popoludňajšie popíjanie kávy, či na strávenie príjemných chvíľ pri večernom osvetlení.

Ponúkame kuchyňu zameranú na zážitkovú gastronómiu, ktorú si môžete vychutnať v atraktívnych priestoroch s výhľadom na hrad. Jedlo pripravujeme zásadne z čerstvých a kvalitných vyberaných surovín. Ozvláštnené rukou majstra šéfkuchára s dlhoročnou skúsenosťou si ho vychutnajú všetci gurmáni a milovníci dobrej kuchyne.

Ku skvelému jedlu určite patrí aj výnimočné víno. Naša vínna karta obsahuje kvalitné regionálne ale aj svetové vína. Vínnu kartu sme zostavovali so zahraničnými someliermi.

HOTEL POD HRADOM

Hotel sa nachádza v historickom centre mesta Trenčín, neďaleko najväčšej historickej pamiatky, Trenčianskeho hradu. Stal sa ideálnym priestorom pre súkromné i pracovné stretnutia s možnosťou ubytovania. Klenotom hotela je reštaurácia, ktorá svojou jedinečnou ponukou jedál inšpirovaných francúzskou kuchyňou uspokojí aj najnáročnejších hostí.

VÁŠ ÚPLNÝ ODDYCH vhodný aj pre rozlúčku so slobodou

Veríme, že ak chcete zažiť krásnu dovolenku, nechajte svoje ja úplne bez stresu a cítiť novú úroveň relaxácie. Wellness Hotela Pod Hradom je miesto v ktorom to môžete ľahko dosiahnuť.