NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Reštaurácia Fatima

Vychutnajte kombináciu skvelej chuti, jedinečného výhľadu a historického interiéru * Reštaurácia Fatima * 1550.

Priamo pod bránami majestátneho hradu a nad strechami domov historického námestia mesta Trenčín nájdete Reštauráciu Fatima. Táto malebná poloha reštaurácie vám umožní vychutnávať si jedinečný výhľad na panorámu celého mesta. Mesta obklopeného vrchmi Bielych Karpát s pocitom, že sa rukou môžete dotknúť palácov Trenčianskeho hradu.

Reštaurácia Fatima v Trenčíne

vás okúzli neopakovateľným dobovým interiérom, ktorý umocňuje jej magickú atmosféru. Stačí len vstúpiť a nechať sa unášať so svojimi blízkymi pri príjemnom obede, romantickej večeri alebo pri pohári kvalitného vína.

Svojou nevšednosťou a osobitou atmosférou je reštaurácia ideálnym miestom pre vašu svadobnú hostinu, rodinné oslavy, firemné eventy. Alebo sa nechajte vtiahnuť do dôb dávno minulých a vychutnajte si tradičnú dobovú hostinu.

VÝNIMOČNÉ MIESTO PRE VÁŠ VEĽKÝ DEŇ

Svadba je jedným z najkrajších momentov, tak prečo ju neprežiť na okúzľujúcom a romantickom mieste. V tesnej blízkosti Trenčianskeho hradu, od ktorého je Reštaurácia Fatima vzdialená len pár metrov. Reštaurácia Fatima ponúka možnosť usporiadania dobových historických svadieb aj v priestoroch Trenčianskeho hradu. Pomôžeme Vám pripraviť svadobný deň podľa Vašich individuálnych prianí a potrieb, s prihliadnutím k Vášmu finančnému rozpočtu. Naše priestory a svadobné služby Vám radi predstavíme osobne, môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Vychutnajte si svoj veľký svadobný deň v jedinečnej atmosfére s nezabudnuteľným výhľadom na panorámu mesta Trenčín a profesionálnym personálom, ktorý splní každé Vaše prianie.

Naši svadobní koordinátori zaistia kompletný svadobný servis a spoločne s Vami naplánujú svadobný deň podľa Vašich predstáv tak, aby bol nezabudnuteľný nielen pre Vás, ale aj pre Vašich hostí.

Skúsený personál zaistí novomanželom a svadobčanom rozprávkovú svadbu vrátane kompletných príprav, výzdoby, obradu, slávnosti, elegantnej recepcii, veľkolepého svadobného banketu a svadobnej párty, až pre 120 osôb. Skúsený šéfkuchár Vám pomôže zostaviť špičkové menu, ktoré si vychutnajú aj gastronomicky nároční hostia.

Je to len na Vás, garancia z našej strany zaručuje veľkoleposť na profesionálnej úrovni.