NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Svadba v Nestville Taberna

Hľadáte miesto na svadbu, ktoré očarí vás aj vašich hostí? Nestville Taberna v Hniezdnom je ideálnou voľbou! Vaša svadba v Nestville Taberna – romantické prostredie so špecifickou atmosférou a služby nášho skúseného personálu.

Svadba v Nestville Taberna: Romantika aj jedinečnosť v jednom

U nás si na svoje prídu aj tí najnáročnejší. Nevesta si môže vychutnať romantickú atmosféru a ženích určite ocení naše remeselné pivo a Whisky. Nestville Taberna je ideálne miesto pre svadbu, na ktorú budete spomínať ešte dlho. Pre mužskú polovičku svadobčanov odporúčame ochutnávku piva a Whisky v našom pivovare a Whisky bare.

Gurmánsky zážitkok

Vychutnajte si svadobnú hostinu s jedlami z čerstvých a lokálnych surovín a doprajte si sladké pokušenie z našej čokoládovne. Kontaktujte nás cez formulár a dozviete sa viac o našich svadobných balíčkoch.


Svadobné fotenie v nestville parku a s nestville horses

Zachyťte momenty Vášho veľkého dňa v krásnych zákutiach areálu Nestville Parku. Ponúkame Vám aj jedinečné fotenie na kráľovských frízskych koňoch, ktoré urobí Váš deň nezabudnuteľným.

Pre Vašich hostí máme pripravené pohodlné ubytovanie v Nestville Apartments

Naberte novú energiu, oddýchnite si a zažite pravú vidiecku atmosféru v apartmánoch, ktoré na prvý pohľad upútajú svojim jedinečným štýlom s ručne opracovaným drevom a kameňom a uspokoja aj tých najnáročnejších hostí.