NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

DoubleTree by Hilton Bratislava

Vaša svadba v našich rukách, to je Váš špeciálny deň v DoubleTree by Hilton. Exkluzivita, ktorá definuje vaše “Áno”. Otvorte dvere do sveta nekonečnej elegancie a sofistikovanosti, kde náš zmysel pre detail dovedie váš nezabudnuteľný deň k dokonalosti.

Impozantné svadobné priestory pre vašu svadbu – Hilton Ballroom

Objavte najväčšiu sálu v Bratislave s denným svetlom a vysokými stropmi, do ktorej sa pohodlne zmestí až 350 hostí. Hilton Ballroom je ideálne pozadie pre vašu svadobnú oslavu – miesto, kde sa luxus stretáva s intimitou. Umelecké, flexibilné a pripravené vykresliť príbeh vašej lásky.

Obrad pod holým nebom? Áno

Predstavte si výmenu prsteňov v tieni stromov v našom hotelovom parku, obklopení krásou prírody a lásky. Alebo si vyberte našu hotelovú terasu a váš svadobný obrad sa stane nezabudnuteľným zážitkom.

Odfoťte si najkrajšie momenty

Vytvorte si spomienky, na ktoré sa nezabúda a ktoré pretrvajú večnosť. Odfoťte sa na našej hotelovej streche s panoramatickým výhľadom. Samozrejmosťou je aj možnosť fotenia v reprezentatívnych priestoroch hotela, v našom hotelovom parku, či na terase.

Obklopení dobrými priateľmi

V našom hoteli nájdete dostatok priestorov, kde môžete tráviť čas s vašimi družičkami a družbami. Pohár prosecca na izbe, či v salóniku? Stretnutie družbov so ženíchom pred obradom? Na všetko sú u nás vhodné priestory.

Výnimočné kulinárske zážitky

Vychutnajte si niekoľkochodové svadobné menu pripravené našimi špičkovými šéfkuchármi. Pripravíme pre vás jedinečný a nezabudnuteľný gastronomický zážitok. Naši pâtissieri vykúzlia svadobnú tortu, či candy bar podľa vašich najtajnejších túžob. Náš someliér dokonale zladí výber vína k jednotlivým chodom.

 


➤  KAPACITA SVADOBNÝCH PRIESTOROV 👤 320 osôb


Dobrý spánok, masáže a wellness

Naše štýlové ubytovanie ponúka mladomanželom a ich hosťom kráľovské pohodlie a súkromie, zatiaľ čo sú kroky od oslavy. V našich izbách nájdete veľké pohodlné postele s nadrozmernými matracmi, zatemňujúce závesy a samozrejme vás bude ráno čakať bohatý výber raňajkových jedál. Výnimočný svadobný apartmán pre mladomanželov s rozlohou 150 m2 umocní vašu svadobnú noc.

Bazén, sauny a thajské masáže

Nechajte sa unášať pocitom znovuzrodenia v našom wellness centre, započúvajte sa do tónov relaxačnej hudby, precíťte príjemnú intímnu atmosféru pri sviečkach.