NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Svadba v MERIDIANA Bojnice

Svadba v Rezorte MERIDIANA Bojnice. Nevestám dôsledne pripravíme najkrajší deň ich života. Prostredníctvom nášho jedinečného areálu a jeho priestorov, kvalitného cateringu a profesionálneho personálu sa príkladne postaráme o spokojnosť nielen vašich hostí, ale hlavne vás – mladomanželov. Postaráme sa o vašu svadbu v plnom rozsahu – od sobáša, cez hostinu v našich svadobných priestoroch, ubytovanie hostí, až po relax na posvadobnom pobyte.

Malá svadba v MERIDIANA Bojnice do 40 osôb

VIP salónik a Function Room

Pokiaľ sa rozhodnete pre uzavretú spoločnosť, salóniky naplnia vaše očakávania. Ich rafinované vzájomné prepojenie umožňuje efektívne usporiadanie posedenia, bufetových stolov, aj tanečného parketu. Plne technicky vybavené (tieniace/ akustické závesy, vzduchotechnika, profesionálne ozvučenie a osvetlenie), obe sály poskytujú plnohodnotný priestor pre menšie svadby s tanečnou zábavou a vždy dobrou energiou.

Veľká svadba v MERIDIANA Bojnice od 50 do 160 osôb

Hall

Ak ste vždy snívali o oslave vášho Dňa D vo veľkom štýle, vo svadobnej Hall spravíme z vášho sna skutočnosť. Výnimočný priestor so samostatným vstupom, parkoviskom, prestrešenou terasou, šatňou, toaletami a barom ponúka aj plné technické vybavenie (profi osvetlenie, ozvučenie, vzduchotechniku, klimatizáciu, dataprojektor, plátno, akustické závesy).

Svojimi rozmermi umožňuje Hall rôzne usporiadanie stolov ( v závislosti od počtu osôb) spolu s dostatočne veľkým tanečným parketom. Aby bol váš sen čo najbližšie k dokonalosti.

Radi vám vyhovieme aj v prípade, ak by bolo vašich svadobných hostí viac ako je kapacita našej Hall. Spolu s reštauračnou časťou, salónikmi a priľahlými terasami vieme zastrešiť do 300 osôb, pričom stále zostane dostatok priestoru na tanečný parket aj bufetové stoly.

Doplnkové informácie
  • Tanečný parket
  • Parkovanie
  • Možnosť ubytovania