NAŠA SVADBA ♡ svadobný vyhľadávač

Kaštieľ Kubínyi

Miesto, kde sa spája atmosféra výnimočného prostredia, história a cit pre detail bude tým ideálnym miestom pre spojenie Vašej lásky. Kaštieľ Kubínyi, Vaša romantická svadba na Orave. Dovoľte nám byť súčasťou Vášho vysnívaného dňa. Na kvalite služieb a komforte našich hostí nám naozaj záleží. Preto počas svadby bude celý areál prístupný exkluzívne iba Vám. Ak by ste chceli vedieť, čo všetko ponúkajú priestory Kaštieľa Kubínyi a ako by mohla vyzerať Vaša svadba, určite si prečítajte našu aktuálnu svadobnú ponuku TU.

 


Kaštieľ Kubínyi – romantická svadba na Orave

Zvečnite si Váš deň

Romantické zákutia anglického parku, elegantné krivky nášho barokového kaštieľa, zelené tóny upraveného trávnika, košaté koruny stromov a jedinečné výhľady do okolitej prírody budú bez pochýb vytvárať krásne kulisy pre Vaše svadobné fotenie.

Pre zachytenie ešte exkluzívnejších momentov Vám radi sprístupníme aj naše interiérové priestory historického kaštieľa. Toto všetko s pohárom kvalitného šumivého vína pre spríjemnenie Vášho fotenia!

Spečaťte svoju lásku u nás

Kaštieľ Kubínyi predstavuje dokonalé miesto pre spečatenie Vašej lásky. Povedzte si svoje ,,áno“ pod holým nebom v romantickom anglickom parku  alebo priamo pod anjelskym stropom kaplnky historického kaštieľa, ktorá je určená pre civilné obrady.

Zažite dokonalé súkromie

Záleží nám na Vašom pohodlí. Preto počas Vášho svadobného dňa bude celý areál exkluzívne Vašim priestorom. Len vy, Vaši hostia a ničím nerušená atmosféra doplnená naším osobným prístupom, starostlivosťou a kvalitnými službami.

Majte lásku na tanieri

Osobitnú pozornosť venujeme našej kuchyni, preto pohodlne prenechajte celý catering nášmu profesionálnemu tímu, ktorí sa postará o Váš znamenitý gurmánsky zážitok a pripraví Vaše menu na mieru. Svadobnú hostinu je možné usporiadať v reštaurácii Amalia s kapacitou 65 hostí alebo v Hlavnej sále kaštieľa s kapacitou 10 ľudí.

Prežite rozprávkovú noc

Strávte svoju svadobnú noc v našom apartmáne vo veži kaštieľa v maximálnom súkromí.

 


O kaštieli

Vyšný Kubín je obec neďaleko okresného mesta Dolný Kubín. Jej významnou stavebnou a prakticky neprehliadnuteľnou dominantou je Kaštieľ Kubínyi zo 17. storočia. V 17. storočí tu Beňadik Kubínyi postavil renesančnú kúriu, ktorá bola v období baroka zväčšená. O významnú rekonštrukciu v 18. storočí sa zaslúžil Jozef Kubínyi s manželkou Amaliou de Adda. Počas tejto prestavby Kaštieľ Kubínyi dostal takú podobu, v akej ho môžeme vidieť aj teraz.

Kaštieľ Kubínyi vo Vyšnom Kubíne síce dlhé roky chátral, no noví majitelia mu nanovo vdýchli nový život. Vizuálna atraktivita celého areálu vás pri príchode pohltí. Dôvodom môže byť citlivo zrekonštruovaná budova historického kaštieľa, či Reštaurácia Amalia, ktorá vznikla po kompletnej obnove bývalých stajní. Zážitok doplní aj anglický park so starostlivo upraveným trávnikom a všadeprítomnou zeleňou. Poloha kaštieľa zabezpečuje nielen výbornú dostupnosť, ale aj výhľad na Kubínsku hoľu, Vyšnokubínske skalky a majestátny Veľký Choč.